Redovna godišnja skupština 12/2019

Temeljem članka 40. Statuta Dobrovoljnog vatrogasnog društva Pag, Upravni odbor Dobrovoljnog vatrogasnog društva Pag saziva redovnu godišnju Skupštinu društva na dan; 20. prosinca 2019. godine (petak) s početkom u 18:00 sati u prostoru dvorane DVDa Pag na adresi Braće Fabijanić 2, Pag. Pozivaju se sve članice i članovi DVDa Pag i pripadnice / pripadnici vatrogasne mladeži, da se odazovu ovom pozivu.

Na skupštini su dobrodošli i podupirajući članovi, članice te svi ljudi dobre volje koji bi htjeli postati dio naše vatrogasne obitelji, te prenositi 85 godina staru tradiciju vatrogastva u Pagu.

Za DNEVNI RED predlažemo:
1. Prihvaćanje zapisnika s prethodne sjednice skupštine
2. Izvješće Upravnog odbora o dosadašnjem radu u 2019. godini s Izvješćem Zapovjedništva za 2019. godinu
3. Financijski plan za 2020. godinu s obrazloženjem
4. Plan rada za 2020. godinu
5. Ostala pitanja / Razno

Nakon službenog djela Skupštine održati će se prigodni domjenak s podjelom prigodnih poklona za sve prisutne.