Obavijest za roditelje za 20.062018

Poštovani članovi vatrogasne mladeži,  tokom ljetnim mjeseci neće se održavati vježbe za naše najmanje i najmlađe članove. Sljedeće druženje, biti će  izlet i posjet Javne vatrogasne postrojbe, koji će se održati u srijedu 20.06.2018. Polazak je u 9:00 sati ujutro ispred prostorija DVD Pag, molimo roditelje djece kojima je slabo u vožnji da im daju tablete protiv mučnine te da nam naglase za eventualne probleme.

Molimo Vas da dovedete djecu najkasnije do 8:45, kako biste mogli potpisati suglasnosti te nam dati potrebne podatke i veličine odjeće koje vaši mališani nose kako bismo im mogli naručiti majce.

Posjet Javnoj vatrogasnoj postaji Zadar bio je planiran za utorak, no najavljen nam je inspektor na redovni godišnji pregled postaje pa moramo biti prisutni tokom utorka ujutro u našim prostorijama.

Hvala na razumijevanju. Za sva pitanja roditelja zvati predsjednika DVD Pag Juru Orlića 099 789 6117

Veselimo se izletu.